Why buy from us?
Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.
Ask a Question About This Product
005050364 EMC 200GB SAS 6Gbps 3.5-inch Solid State Drive for VNX5100 VNX5300
$35.00
Product Description
EMC 200GB SAS 6Gbps 3.5-inch Solid State Drive
Highlighted Features
- EMC
- Hard Drive
- 200GB
- SAS
- 6Gbps
- 3.5"
- Solid State Drive
- Retail Part #: 005050364
Note: All product details are provided by EMC.
Hard Drive Specification | |
| Brand: | EMC |
| Size: | 200GB |
| Interface: | SAS |
| Form Factor: | 3.5" |
| Data Transfer Rate: | 6Gbps |
| Product Type : | Solid State Drive |
| Storage Format: | HDD & SSD |
| Color : | Silver |
Dimensions Specifications | |
| Weight: | 3 lbs |
| Dimensions: | 10 × 8 × 4 in |